Адвокатське бюро Miroshnychenko & Partners в Чернігові

тел. (0462)933-305; (050)44-80-389

Закриття школи в Киріївці Сосницької громади суд визнав незаконним: що далі?

Закриття школи в Киріївці Сосницької громади суд визнав незаконним: що далі?

31 січня 2022 року рішенням Господарського суду Чернігівської області було визнано недійсним рішення шостої сесії восьмого скликання Сосницької селищної ради Чернігівської області від 07 квітня 2021 року «Про ліквідацію Киріївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області»
18 лютого 2022 року разом з ведучою п. Іриною Мельник працювали у прямому ефірі студії UA: ЧЕРНІГІВ у телепрограмі: «СЬОГОДНІ: ГОЛОВНЕ». Дякую журналістам каналу за запрошення до студії, журналістці п. Тетяні Лось та її колегам за організацію прямого ефіру з с. Киріївка Корюківського району , ведучій п. Ірині за цікаву дискусію та підняте питання, яке є надважливим для громадськості. Адже, питання закриття шкіл на Чернігівщині дійсно є болючим питанням сьогодення.
Під час передачі, на мою думку, було розглянуто багато болючих питань, які стосуються не тільки Сосницької громади, але є типовими для всієї України. Сподіваюся, що представники влади у громадах, вже найближчим часом, все ж таки переглянуть політику розвитку та забезпечення права дітей на освіту, які проживають у селах та перш, ніж прийняти такі важливі і складні рішення будуть здійснювати обґрунтований аналіз мережі навчальних закладів та витрат на їх утримання, проводитимуть громадські слухання з цих питань та обов’язково враховуватимуть думку громади.