Адвокатське бюро Miroshnychenko & Partners в Чернігові

тел.(050)44-80-389

ВЕСНА 2024: ПРАЦЮЄМО НАВЧАЮЧИСЬ

ВЕСНА 2024: ПРАЦЮЄМО НАВЧАЮЧИСЬ!

Сьогодення спонукає жити! Жити в тих умовах, які не залежать від кожного з нас. Не зважаючи ні нащо, ми продовжуємо працювати, навчатися —  задля себе та кожного  нашого клієнта. Дякуємо кожному з Вас за довіру, яка спонукає розвиватися далі!

Наша весна 2024 була сповнена надіями та Вірою в ЗСУ! Ми продовжували працювати, підтримувати кожного, хто потребував допомоги,  приймали участь у різних заходах, навчалися.

          До Вашої уваги пропонуємо огляд невеличкої частини  Нашої Весни 2024 року.

1-2 березня  2024 р. керуючою партнеркою Бюро, Оксаною Мірошниченко було взято участь  у дводенному Форумі “Жінки. Бізнес. Відновлення”, який зібрав понад 100 підприємиць з усієї України, представників (-ниць) органів державної влади, міжнародних організацій та громадських об’єднань та відбувся у м. Києві.

Форум було організовано у рамках проекту Good Governance Fund. Зустріч розпочалася з виступу заступниці Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, яка відзначила, що за останній рік відкрилося понад 54 тисячі малих і середніх підприємств, кожне друге з яких створила жінка.

7 березня 2024 р. Мірошниченко О.А. було  прийнято участь у круглому столі «Сила жіночих голосів на передовій захисту прав людини», який відбувся у Чернігівській міській раді, організований ГО «Спілка жінок Чернігівщини». Під час зустрічі було  проаналізовано проблеми додержання прав жінок в умовах сьогодення, обговорено профільні ініціативи, виклики та успіхи у правозахисній діяльності, а також представлено проєкти та заходи, спрямовані на захист прав жінок.

28-29 березня 2024 кандидатом юридичних наук, доцентом, адвокатом Мірошниченко О.А., прийнято участь в Обласному вебінарі на тему: «Новели чинного законодавства про освіту 2022-2023 років та  їх вплив на діяльність закладів освіти». Даний просвітницький захід було організовано Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д Ушинського.

На вебінарі обговорили спектр питань, що стосуються розвитку освіти в умовах сьогодення та презентовано успішний досвід розвитку:

Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту» та  
           Сновського Ліцею №1 Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.

Керуюча партнерка Бюро Мірошниченко О.А. розкрила учасникам та учасницям вебінару питання: «Актуальні проблеми правового регулювання трудових відносин у сфері освіти» та «Алгоритми правового захисту педагогічних працівників  у випадках здійснення мобінгу  у закладах освіти».

У результаті даного заходу підвищили кваліфікацію  119 педагогічних працівників Чернігівської області.

          У травні 2024 року на освітній платформі  Prometheus, Мірошниченко О.А. пройшла навчання в рамках підвищення кваліфікації, де освоїла  цікавий, актуальний та важливий онлайн — курс: «Перша психологічна допомога»,  який створений Університетом Джонса Гопкінса.

Отримані знання надають можливість допомагати людям у психотравматичних ситуаціях за допомогою моделі РАПІД від Університету Джонса Гопкінса.

Перша психологічна допомога надзвичайно важлива в умовах кризових ситуацій, а особливо під час збройних конфліктів та активних бойових дій, тому цей курс став ключовим складником програми «Всесвітнього університету» від Prometheus, Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та Міністерства освіти і науки. 

Навчання та успішне проходження тестових завдань підтверджується отриманим Сертифікатом.

Це лише невеличка частина нашого життя та роботи Адвокатського бюро.

Ми консультуємо, складаємо проєкти позовних заяв, відзивів, заперечень. Приймаємо участь у переговорах. Допомагаємо знайти консенсус у трудових спорах. Готуємо договори, претензії, протоколи розбіжностей. 

Попереду – все найцікавіше!

Резюме: якщо у Вас виникли проблеми, ми завжди раді підтримати Вас у правовому полі!

 

Ми продовжуємо працювати заради Вас!

Попереду НАШЕ ЛІТО 2024!

Бережіть себе!

Контактний телефон: 0504480389; вайбер, телеграм, вацап.