Адвокатське бюро Miroshnychenko & Partners в Чернігові

тел. (0462)933-305; (050)44-80-389

Трудові правовідносини в умовах карантину: вивчаємо разом

Вчити себе самого – благородна справа, але ще більш благородна – вчити інших;
до речі, останнє куди легше.

Марк Твен 

Одним із напрямків діяльності Бюро є надання освітніх послуг. Дотримуючись принципу: «Озброєний той, хто володіє інформацією», фахівцями Бюро у 2020 році було проведено ряд тренінгів та семінарів, як очно, так і через освітню платформу ZOOM.

Однією із яскравих подій 2020 року стало проведення на базі Бюро тренінгу – інтенсиву: «Трудові правовідносини в умовах карантину».

Тренінг-інтенсив складався з трьох модулей, які стосувалися актуальних питань ведення кадрової документації. Про що слід пам’ятати під час карантинних заходів кадровику та бухгалтеру у 2020 році? Чи слід хвилюватися за перевірки? Як правильно оформляти відпустки у період карантину? Та багато іншого.

Трудові правовідносини в умовах карантину

У теплій та комфортній атмосфері було розглянуто питання оформлення трудових правовідносин  в умовах пандемії коронавірусу. Зупинилися на змінах, які було внесено у 2020 році до Кодексу законів про працю, ЗУ «Про відпустки», ЗУ «Про оплату праці».

Дізналися про особливості дистанційної роботи та як правильно оформити кадрову документацію, коли працівники виконують роботу вдома.

За філіжанкою смачної кави учасниці семінару поділилися власним досвідом та здобутками у питаннях ведення кадрової документації та проходження перевірок Держпраці.

Сподіваємося, що отримані знання стануть у нагоді.

Як правильно та влучно сказав Пауло Коельо: «Мудрий не той, хто знає багато, а той, хто знає потрібне».

Наша команда щиро вдячна всім учасницям за активну позицію, позитивний настрій та теплу атмосферу зустрічі! ВИ – найкращі!

Ми готові до проведення тренінгів та семінарів у новому форматі через освітні інтернет — платформи.

Замовлення можна оформити за телефоном: +380 50 44 80 389

або по email:abmiroshnychenko@gmail.com