Адвокатське бюро Miroshnychenko & Partners в Чернігові

тел. (0462)933-305; (050)44-80-389

РАДІ ПОВІДОМИТИ НАШИМ КЛІЄНТАМ ДОБРУ НОВИНУ.

З МЕТОЮ ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ НАШИХ ПОСЛУГ, АБ «МІРОШНИЧЕНКО ТА ПАРТНЕРИ» ЗАРЕЄСТРУВАЛО ВЛАСНУ ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ ТА ОТРИМАЛО ОХОРОННИЙ ДОКУМЕНТ – СВІДОЦТВО НА ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ.

Зареєстрували власну торгову марку

Тепер ми — зможемо використовувати торговий знак, який офіційно зареєстровано.
А ви – наші клієнти — зможете отримувати послуги високої якості, які будуть позначатися торговим знаком і відрізнятимуть наші послуги від послуг конкурентів.

Будь-яке використання цього знака без дозволу власника є незаконним і тягне за собою відповідальність згідно із законодавством України.

Торговельна марка може бути самостійним товаром і стає таким з моменту його реєстрації. Знак для товарів і послуг може бути предметом продажу, а також здачі в тимчасове користування, в тому числі при укладанні договорів франчайзингу.

Наші послуги тепер міститимуть «Попереджувальне маркування»  проставлення поруч з товарним знаком символу ®, який вказує, що знак зареєстрований в Україні. використання даного  символу свідчить про додаткові властивості послуг, зокрема, підтвердження їх особливого, фірмового статусу, притаманного послугам високої якості.

Крім того, звертаємо увагу клієнтів та підписників на те, що з метою запобігання неправомірного використання чужих знаків в системі Інтернет в Україні були введені Правила домена * .UA. Згідно цих правил, отримати домен в зоні UA можуть тільки власники зареєстрованого знака для товарів і послуг.

Наша торговельна марка служить для фіксації відмінних рис послуг, наданих Адвокатським бюро. Маючи відповідне маркування, наші документи не загубляться і перестануть бути анонімними. Кожен, хто бачитиме документ, складений фахівцями в Бюро, бачитиме торговельний знак і знатиме, що ці документи підготовлені в адвокатському бюро «Мірошниченко та партнери»

Торговельна марка символізує гарантію якості послуг, вироблених Бюро. Для споживачів послуг знак служить своєрідним дороговказом, путівником у ринковому лабіринті, що привертає увагу саме до даного товару або послуги, і одночасно — торговельна марка стає гарантом обіцяної якості!

Торговельна марка дозволить споживачеві послуг дізнаватися і запам’ятовувати послуги саме нашого бюро, стимулюватиме прагнення потенційних клієнтів купити саме наші  послуги. Торговельна марка — загальновизнаний елемент конкуренції.

Ми завжди ради співпраці з нашими партнерами!

Знаходимо особливі підходи та цінуємо кожного  клієнта!

Звертаємо увагу, що фахівці Бюро, в умовах третьої хвилі коронавірусу працюють дистанційно. Всі питання вирішуються по телефону, через мережу інтернет.

У випадку нагальної необхідності, призначаються особисті зустрічі з клієнтом за попереднім записом. Бажаємо всім міцного здоров’я! Бережіть себе та оточуючих вас людей!

ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +380504480389 ( робочі дні)

ПИШІТЬ: e-mail: abmiroshnychenko@gmail.com