Адвокатське бюро Miroshnychenko & Partners в Чернігові

тел. (0462)933-305; (050)44-80-389

29 лютого 2020 року АБ «МІРОШНИЧЕНКО ТА ПАРТНЕРИ» було проведено пізнавальний тренінг-семінар на актуальну тематику: «ПЕРЕВІРКИ ДЕРЖПРАЦІ 2020: НОВИЙ ПОРЯДОК».
Спікеркою даного заходу виступила керуюча партнерка Бюро, кандидатка юридичних наук, доцентка, адвокатесса Оксана Мірошниченко.
У комфортних умовах та теплій атмосфері учасники семінару ознайомилися з новими  правилами проведення перевірок, отримали основні інструменти захисту при перевірках.
Окремим питанням, розглянутим на тренінгу було: особливості заповнення та ведення  кадрової   документації. Розібралися з алгоритмом  дій кадровика  від прийому на роботу до звільнення працівника.
Під час ділової гри, всі учасники та учасниці семінару мали можливість закріпити набуті теоретичні знання, граючи відповідну роль.
Кожен мав можливість відчути себе на перевірці в ролі працівника, керівника та навіть інспектора. Під час обговорення результатів гри,  розглянули практичні кейси по успішному проходженню перевірок.
Всі присутні на семінарі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації та символічні подарунки.
Команда АБ щиро дякує всім учасникам та учасницям  за активну участь, позитивний настрій та бажання навчатися!
Впевнені, що отримані знання допоможуть привести кадрову документацію до порядку та уникнути значних штрафних санкцій у майбутньому.
З повагою, команда АБ «МІРОШНИЧЕНКО ТА ПАРТНЕРИ»!

Відгуки

Татьяна Чмихун

Огромное спасибо Оксане за лёгкую, доступную, понятную подачу информации. Профессионализм, практические навыки, отработка на практике придают уверенности в собственных действиях. Успехов и развития Вашей компании!

Валентина Теплуха

Валентина Теплуха

Дуже вдячна пані Оксані за семінар. Корисна тема, як для мене. Тепла атмосфера, нові знайомства, чудовий настрій. При нагоді, обов'язково приїду ще! Всього найкращого, до нових зустрічей!

Марина Харченко

Благодарю Оксану Андреевну и всю команду адвокатского бюро за организацию такого полезного семинара. Как всегда было интересно, познавательно, доступно. Проводите почаще подобные мероприятия, у Вас это отлично получается!

Евгений Горбач

Евгений Горбач

И так...С большим удовольствием посетил семинар " Перевірки Держпраці2020: новий порядок" (29.02.2020).... Очень интересно! Материал подан интересно, профессионально, содержательно, информативно. Основан на практическом опыте. Очень точно были разъяснены мельчайшие нюансы. Подводя итоги, хочется сказать, что обучать - это не самый лёгкий труд, поэтому желаю Вам удачи!)

Черняков Александр

Черняков Александр

Я получил много положительных эмоций, от семинара! Во-первых, хочу поблагодарить Оксану Андреевну за шикарно организованное мероприятие и поданную информацию, являющейся, в свою очередь, эксклюзивной! Так как большая часть семинара, была основана на рассказах из личного опыта и реальных, серьезных ситуаций, которые случались на производствах и офисных помещениях. Во-вторых, большинство участников - руководящие лица и это наполнило семинар, интересными рассказами и нужной информацией, а именно: какие документы у тебя должны быть в порядке и как надо себя вести в момент проверки в 2020 году! С нетерпением ожидаю следующего семинара!

Дюжова Татьяна

Дюжова Татьяна

В останній день зими 29.02.2020 року відбувся пізнавальний семінар: «Перевірки Держпраці 2020: новий порядок». Цього разу я була не просто в ролі учасниці, а й займалась організацією даного заходу. Для мене це був перший цінний досвід в такій справі. На семінарі розглядалися питання про правильність ведення кадрової документації, практичний кейс по перевіркам Держпраці. Я мала можливість відчути себе у ролі практикантки, яка вперше зустрілася з інспектором праці... Мене приємно здивувала позитивна атмосфера та активність всіх учасників, яких я бачила вперше в житті. Впевнена, що ці набутті знання обов'язково допоможуть мені в практичній діяльності. Щиро дякую за можливість участі та здобуття нового для себе досвіду